Tłumaczenia języka ukraińskiego. Tłumaczymy teksty zwykłe, specjalistyczne, medyczne, dokumenty, instrukcje techniczne – z i na język ukraiński.
STRONA GŁÓWNA
rzetelna firma

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności. Program "Rzetelna Firma" prowadzony jest pod patronatem KRD.

więcej...
Dorota Zasłona – Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą – Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie 12.07.2011

Tłumaczenia zostały wykonane szybko, fachowo i terminowo. Na podkreślenie zasługuje fakt, że mieliśmy bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny z przedstawicielami firmy oraz profesjonalną i kompetentną obsługę. Przekłady są poprawne zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym.

Czy zależy Ci

na szybkim i dobrym tłumaczeniu?

Gwarancja jakości

Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila.
Odpowiadamy ekspresowo! (do 30 min.)

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego – Gliwice

Gliwice – Tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego, na język ukraiński

Gubisz się w formalnościach? Nie wiesz czy w Twojej miejscowości działają tłumacze przysięgli języka ukraińskiego? Zamów tłumaczenie przysięgłe języka ukraińskiego, bez względu na to skąd jesteś i gdzie mieszkasz – kilka minut i gotowe, a nasi specjaliści automatycznie przystępują do pracy!
Gotowe tłumaczenie przysięgłe języka ukraińskiego, dostarczamy kurierem nawet w ciągu 48 h godzin od zamówienia! Tłumaczenie odbierasz u siebie w Gliwicach. Wysyłka kurierska na terenie Polaki – GRAITS !!!

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe języka ukraińskiego obejmujące szereg branż. Gotowe tłumaczenie, zamawiając już teraz, możesz mieć za 48 godzin w Gliwicach. Wykonujemy m.in.

tłumaczenia aktu urodzenia, aktu ślubu, aktu zgonu w Gliwicach
tłumaczenia dokumentacji medycznej – zaświadczenia lekarskie, zaświadczenia o niepełnosprawności, wypisy ze szpitala w Gliwicach
tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do rejestracji pojazdów (samochodów, motocykli) w Gliwicach
tłumaczenia dokumentów urzędowych – dokumenty założycielskie spółki, polisy ubezpieczeniowe itp. W Gliwicach
tłumaczenia przysięgłe wypisów NIP, REGON, zaświadczeń o prowadzeniu działalności gospodarczej, KRS itp. w Gliwicach

Ekspresowe doręczenie tłumaczenia przysięgłego języka ukraińskiego, prosto pod wskazany adres, także w Gliwicach.

Pamiętaj! U nas wysyłka pocztą kurierską w Polsce – GRATIS!!!

Zobacz jak łatwe jest zamówienie tłumaczenia przysięgłego języka ukraińskiego
w Gliwicach

Wyślij skany dokumentów, które potrzebujesz przetłumaczyć na adres e-mail: bok@supertlumacz.pl lub skorzystaj z gotowego formularza wyceny, klikając w poniższy obrazek:

tłumaczenia tekstów

Darmowa wycena – żadnych dodatkowych kosztów

Dokonujemy darmowej wyceny przesłanego do nas tekstu – żadnych dodatkowych kosztów.
W ciągu kilkudziesięciu minut, nasz klient otrzymuje informacje o terminie i cenie wykonania tłumaczenia przysięgłego języka ukraińskiego. Teksty przygotowywane są przez doświadczonych tłumaczy, zaraz po dokonaniu zapłaty za zlecenie.

Gotowe tłumaczenie, nawet w ciągu 48 godzin

W przypadku krótkich tekstów, gotowe tłumaczenie doręczamy pod wskazany adres, nawet w ciągu 24-48 godzin pocztą kurierską. Ekspresowe tempo pracy, to jedna z naszych największych zalet, często docenianych przez klientów, a zerowy poziom reklamacji, to dowód najwyższej jakości usług przez nas świadczonych.

Wyłącznie najlepsze tłumaczenie przysięgłe języka ukraińskiego

Zamawiając u nas tłumaczenie, masz nie tylko pewność najwyższej jakości, ale także ekspresowego działania, terminowości i rzetelności. Jesteśmy oddanym i lojalnym partnerem biznesowym, a dobro klienta to nasz priorytet, świadczą o tym liczne referencje i certyfikaty, których jesteśmy posiadaczami.
Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas lub napisz!

Zadzwoń – Gliwice: 801 081 520 (koszt połaczenia = 1 impuls)
lub infolinia ogólnopolska: 32 445 07 05
E-mail: bok@supertlumacz.pl